preloader

Pracujemy od poniedziałku do piątku 7:00 - 18:00 (tel. +48 601 740 200 - 24h)

Certyfikaty i znaki jakości niezależnych instytutów są potwierdzeniem kontrolowania jakości naszych usług, a także bezpieczeństwa. Świadczą  również o tym, że przyjęta przez nas strategia działania uwzględnia priorytety klientów i spełnia ich wymagania.

dekraMiędzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001:2008 nadany przez jednostkę certyfikującą DEKRA Certification (2014 i 2015 rok) – prestiżowe, rozpoznawalne i akceptowane na całym świecie wyróżnienie, które jest potwierdzeniem:

  • wdrożenia w firmie Pol Mack Poland Systemu Zarządzania Jakością, spełniającego międzynarodowe standardy;
  • skutecznego i profesjonalnego zarządzania wszystkimi elementami, mającymi wpływ na jakość funkcjonowania przedsiębiorstwa;
  • wysokiej jakości świadczonych usług.

Zakres certyfikacji: transport towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym samochodami ciężarowymi.

Cel certyfikacji: deklaracja  zaangażowania we wdrożenie, utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością, który pomoże osiągnąć cel w postaci wysokiego poziomu zadowolenia klientów firmy Pol Mack Poland.

Europejski Znak Jakości w transporcie – certyfikat jakości TCC rozpoznawalny w całej Unii Europejskiej, nadany przez Platformę Transportową „Trans.eu Road Transport System" (2014 rok), który  jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez przedsiębiorstwo Pol Mack Poland. Rekomenduje firmę jako rzetelną, wiarygodną i dobrze zorganizowaną.