polski angielski niemiecki
Szybkość, Profesjonalizm, Zaufanie

Nasza oferta

Flota

 

Przedsiębiorstwo POL MACK POLAND Sp. z o.o. posiada rozbudowaną i nowoczesną flotę pojazdów, za pomocą, których świadczy profesjonalne usługi transportowe na terenie UE. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług, każda ciężarówka monitorowana jest systemem GPS. W dowolnym momencie, na życzenie kontrahenta, jest możliwość monitorowania trasy pojazdu w czasie rzeczywistym i w sposób ciągły, za pośrednictwem strony www.

 

 

 

Firma oferuje przewóz własnymi pojazdami o ładowności 26,5 t, typu:

 

  • MEGA – wys. 3,0m + dach unoszony na czas załadunku/rozładunku do 3,15m, szer. 2,47m, dl. - 13,62m
  • STANDARD FIRANKA – wys. 2,75/2,95m, szer. 2,47m, dł 13,62 m + dach unoszony na czas załadunku/rozładunku do 3,10m 
  • BURTOFIRANKA – wys. 2,80 + dach unoszony na czas załadunku/rozładunku do 2,90 m, szer. 2,47m, dl. 13,62m

 


Wszystkie auta, będące w posiadaniu firmy, są regularnie serwisowane oraz sukcesywnie wymieniane na nowe, w wieku do 4 lat - takich marek jak: SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES. Właściciele firmy kolekcjonują je z nieukrywanym zamiłowaniem.

 

W 2015 roku Firma nabyła kolejne ciągniki siodłowe tym razem marki DAF. Zostały także zakupione nowoczesne, lekkie naczepy typu STANDARD i MEGA.

Ekologia


Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na EKOLOGIĘ. Świadczy o tym m.in. uczestnictwo w programie „Ecolution by Scania”. Kierowcy szkoleni są w zakresie ekonomicznej jazdy oraz obniżania kosztów eksploatacji aut a firma, spełniając określone wymagania, redukuje do minimum uciążliwość dla środowiska naturalnego.


W trosce o jego ochronę POL MACK POLAND Sp. z o.o. dba, aby wszystkie nowe pojazdy spełniały zalecaną przez Unię Europejską normę spalin Euro 5. W ten sposób pojazdy ograniczają emisję do atmosfery prekursorów ozonu, takich jak tlenek azotu i węglowodory, oraz emisji cząstek pyłu. Kolejnym krokiem potwierdzającym proekologiczne działania jest wzbogacanie swojej floty o pojazdy z silnikiem EURO 6.

Cele

 

  • Realizowanie trudnych zleceń, w których liczy się czas.
  • Długofalowe relacje z kontrahentami, oparte na zaufaniu i lojalności
  • Transport ładunków całopojazdowych, neutralnych, a także materiałów niebezpiecznych (ADR).
  • Dostawa towaru w sposób szybki i komfortowy dla obu stron
  • Bezpieczne przewożenie powierzonego towaru, postoje na parkingach strzeżonych i monitorowanych
  • Ochrona środowiska naturalnego


Szczegółowych informacji na temat transportu międzynarodowego w firmie POL MACK POLAND Sp. z o.o. udzielą Państwu pracujący tu spedytorzy.


Gorąco zachęcamy Państwa do współpracy!


Pozdrawiamy


Ekipa POL MACK POLAND