preloader

Pracujemy od poniedziałku do piątku 7:00 - 18:00 (tel. +48 601 740 200 - 24h)

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym i nowoczesną infrastrukturą, którą sukcesywnie rozbudowujemy. Dzięki temu z jednej strony możemy utrzymać olbrzymią flotę samochodową w doskonałej sprawności, z drugiej – zapewnić naszym pracownikom komfortowe warunki pracy, co bezpośrednio przekłada się na korzyści dla naszych klientów.


Nowa hala warsztatowa o powierzchni ponad 400 mkw. oddana do użytku z początkiem 2017 roku, umożliwia nam pełną obsługę serwisową firmowego parku samochodowego – ciągników marki Daf, Scania, Volvo i Mercedes wraz z naczepami. Trzy stanowiska serwisowe pozwalają na sprawną naprawę jednocześnie trzech pojazdów, a podstawowe wyposażenie hali, na które składa się sprzęt renomowanych marek przystosowany został do obsługi naszych samochodów ciężarowych co zapewnia nam samowystarczalność i niezależność.

Jednym z elementów zakończonej w 2017 roku inwestycji, obejmującej budowę nowego obiektu wraz z pomieszczeniami biurowymi jest także nowoczesny plac parkingowy, który posiada:

  • 75 miejsc postojowych na pojazdy ciężarowe,
  • profesjonalną infrastrukturę techniczną wraz z oświetleniem,
  • kamery rejestrujące, umożliwiające całodobowy monitoring.

 

Na terenie parkingu znajduje się również centralna dyspozytornia wyposażona w środki łączności i nowoczesne urządzenia sterownicze.

Wciąż udoskonalane zaplecze techniczne naszej firmy dopełniają: własna stacja paliw oraz stacja AdBlue.

Sprawnie funkcjonująca flota samochodowa to podstawowe narzędzie naszej pracy, a odpowiednio wyposażone zaplecze pozwala nam efektywnie wykorzystać jej zasoby i zagwarantować naszym klientom:

  • realizację zadań szybko i na czas,
  • funkcjonalne pojazdy w doskonałym stanie technicznym,
  • bezpieczne dostarczenie towaru we wskazane miejsce.