preloader

Pracujemy od poniedziałku do piątku 7:00 - 18:00 (tel. +48 601 740 200 - 24h)

Szczególnie dbamy o najwyższą jakość usług, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom pełną satysfakcję. Potwierdzeniem naszego rzetelnego podejścia do wykonywanych zadań są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez niezależne instytucje i organizacje, a także firmy, z którymi nawiązaliśmy współpracę. 

Zdobyliśmy m.in.:

  • II nagrodę w konkursie „Trux Trophy” (rok 2006), pokonując licznych konkurentów z Europy; „Trux Trophy” to prestiżowy konkurs organizowany przez firmę Trux AB, która specjalizuje się w produkcji osłon przednich zwiększających poziom bezpieczeństwa ciężkich samochodów ciężarowych; 
  • wyróżnienie przyznane przez firmę ORLEN w rankingu największych odbiorców współpracujących z Regionalnym Biurem Handlu Hurtowego we Wrocławiu;
  • II wyróżnienie przyznane przez firmę ORLEN za bardzo dobrą współpracę;
  • wyróżnienie nadane przez firmę DKV Euro Service Polska za najwyższy standard usług transportowych;
  • II nagrodę w konkursie „Master Truck” (rok 2011) w kategorii „Of Lights” (najlepsze oświetlenie pojazdu);
  • tytuł „Gazela biznesu” (rok 2016) w swojej kategorii, który jest znakiem rozpoznawczym firm dobrze zarządzanych, uczciwych i będących w dobrej kondycji finansowej; konkurs organizowany jest przez dziennik „Puls Biznesu”.

Chętnie angażujemy się również w liczne działania charytatywne, wspierając młode talenty i uzdolnionych uczniów, a także bierzemy udział w organizowaniu wydarzeń motoryzacyjnych. Współtworzyliśmy m.in. trzecią i czwartą edycje spotkania „VAG Meeting Bielawa” (w 2011 i 2012 roku).

Wszystkie nagrody, wyróżnienia i podziękowania są dla nas motywacją do osiągania jeszcze lepszych wyników oraz wydajniejszej pracy dla naszych stałych i nowych klientów.