preloader

Pracujemy od poniedziałku do piątku 7:00 - 18:00 (tel. +48 601 740 200 - 24h)

Usługi transportowe świadczymy na trasach krajowych i międzynarodowych, zapewniając sprawny i bezpieczny przewóz towarów. Duży nacisk kładziemy na przemyślaną logistykę, dzięki czemu w pełni wykorzystujemy możliwości naszej floty, zapewniając atrakcyjne ceny usług transportowych.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym, jednocześnie proponując naszym klientom najbardziej opłacalne rozwiązania transportowe. Dysponujemy pojazdami dostawczymi i ciężarowymi o zróżnicowanej kubaturze i ładowności, a także wyposażone w sprzęt umożliwiający prawidłowe wykonanie usługi transportowej.

Trzon naszej oferty stanowią przewozy całopojazdowe w oparciu o pojazdy typu plandeka o ładowności 26,5 tony, a także doładunki i przesyłki drobnicowe. W ramach świadczonych przez nas usług transportowych zapewniamy kompleksową obsługę, w tym: logistyczne zaplanowanie transportu, przygotowanie kompletu dokumentów przewozowych, właściwe zabezpieczenie towaru i bezpieczne dostarczenie go do miejsca przeznaczenia. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii możemy na bieżąco informować naszych klientów o przebiegu dostawy na każdym etapie realizacji usługi transportowej.

Standardowo każdy transport jest jednorazowo ubezpieczony na standardową kwotę, ale w razie potrzeby wartość możemy zwiększyć do kwoty oczekiwanej przez klienta. Zapewniamy również fachowe wsparcie naszych specjalistów podczas całego procesu logistycznego i realizacji usług transportowych.

Szczegółowych informacji dotyczących naszych usług transportowych chętnie udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Sprawdź nasze możliwości!